Nasi autorzy

Kim jesteśmy?

Psycholodzy

Pedagodzy specjalni

Logopedzi

Terapeuci

Rodzice

Nauczyciele

Co robimy?

Na co dzień pracujemy z dziećmi – będąc pedagogami i terapeutami, wychowujemy je także każdego dnia w swoich domach – będąc rodzicami. Stworzyliśmy Mamy-Taty-Dzieci, by podzielić się z Wami naszym doświadczeniem – tym prywatnym, i tym zawodowym.

Jako grupa rodziców i specjalistów opracowaliśmy szereg szkoleń i warsztatów, które mogą stać się inspiracją w tym, co robicie na co dzień, pracując z dziećmi w różnym wieku. Uczymy skutecznej edukacji, uczymy zrozumienia, uczymy równowagi, uczymy jak być rodzicem (nie)idealnym i jak nie zwariować w świecie, który non stop nam coś nakazuje.

Naszą propozycję szkoleń i warsztatów stworzyliśmy dla rodziców, chcących zrozumieć i lepiej poznać swoje dziecko, nie narzucając mu swojej woli, a wychowując w partnerski sposób – rozumiejąc jego potrzeby i fazy rozwoju.

Nasze warsztaty przeznaczone są także dla opiekunów, pedagogów specjalnych, nauczycieli, psychologów dziecięcych, logopedów, fizjoterapeutów, terapeutów SI oraz terapeutów INPP. I wszystkich tych, którzy na co dzień pracują z dziećmi. Pragną poszerzyć swoje kwalifikacje, zdobyć nową wiedzę i czerpać z doświadczeń innych.

Poznaj nas i zobacz, co możemy zrobić razem! Wśród naszych autorów znajdziecie psychologów dziecięcych, pedagogów specjalnych, logopedów i neurologopedów, fizjoterapeutów i terapeutów integracji sensorycznej (SI), a także licencjonowanych terapeutów INPP.

Dlaczego warto?

Pasja

Działamy z pasją i zaangażowaniem. Wiemy, że to, co robimy ma sens.

Szkolenia

Nasze szkolenia to solidna dawka wiedzy, którą wykorzystasz w pracy z dziećmi, i która będzie pomocna w ich wychowaniu.

Wiedza

Dysponujemy szeroką wiedzą w tematach, o których piszemy, i w których szkolimy!

Rozwój

Nasze szkolenia to przystępny i prosty sposób na Twój rozwój.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno tymi najmłodszymi, jak i starszymi oraz młodzieżą.

Wykształcenie

Na co dzień pracujemy w żłobkach, przedszkolach i poradniach pedagogiczno-psychologicznych, jednocześnie tworząc te miejsca.

Zrozumienie

Na co dzień, przez 24 godziny na dobę, jesteśmy rodzicami!

Nasz zespół

Mariola Kocjan

Pedagog specjalny, terapeuta odruchów metodą INPP. Dodatkowo ukończyła m.in.: studia podyplomowe „Wczesne wspomaganie rozwoju, rewalidacja i terapia pedagogiczna dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” czy roczny, zaawansowany warsztat szkoleniowy INPP z zakresu diagnozowania i leczenia niedojrzałości neuromotorycznej w Instytucie Psychologii Neurofizjologicznej INPP Polska. Tym samy uzyskała uprawnienia do prowadzenia terapii odruchów metodą INPP oraz prowadzenia szkolnych programów odruchowych. Specjalizuje się w pracy z dziećmi młodszymi ze spectrum autyzmu, zespołem Downa, Aspergera i innymi zaburzeniami rozwojowymi. Na co dzień pełni funkcję dyrektora sieci żłobków i przedszkoli Bajkowa i Tęczowa Kraina, których jest także właścicielem, działających z powodzeniem od ponad 10 lat na terenie województwa śląskiego. Prywatnie mama dwóch córek.

Daria Semper

Fizjoterapeuta z pasji, i z wykształcenia, której odnoszone efekty pracy z pacjentami przynoszą sporą dawkę satysfakcji. Ukończyła szereg kursów dotyczących zagadnień fizjoterapii i rehabilitacji, m.in.: Terapia Czaszkowo-Krzyżowa czy Wykorzystanie przyborów Thera Band do korekcji wad postawy w płaszczyźnie strzałkowej. Obecnie kończy zaawansowany warsztat szkoleniowy poświęcony zagadnieniom integracji sensorycznej. Prywatnie mama córki Sandry, lubiąca spędzać aktywnie czas wolny na świeżym powietrzu.

Jowita Kokosza

Dyplomowany logopeda oraz muzykoterapeuta. Prowadzi terapie indywidualne oraz grupowe, mi.in. w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej Tutti w Katowicach. W swojej pracy skupia się na nowatorskich formach wspomagania rozwoju mowy u najmłodszych, a także niwelacji zaburzeń rozwojowych mowy pochodzenia neurologicznego. Dużą uwagę poświęca także problemom profilaktyki – czy jak działać od najmłodszych lat, by problemy z mową i opóźnienia w jej rozwoju nie wystąpiły. Dodatkowo – posiadając wykształcenie muzyczne i terapeutyczne – czerpie w pracy zawodowej z formy muzykoterapii, która odpowiednio prowadzona potrafi odpowiednio stymulować rozwój dziecka.

Agnieszka Warchał

Psycholog i certyfikowany terapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów podyplomowych w zakresie psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Certyfikowany specjalista terapii środowiskowej PTP. Jej praca terapeutyczna podlega stałej superwizji. Oprócz pracy z dziećmi zajmuje się także osobami z rozpoznaniami klinicznymi, a także z tymi, którzy chcą się rozwijać, potrzebują zmian w życiu lub nie potrafią nawiązywać satysfakcjonujących relacji z innymi. Prowadzi również terapie oraz treningi mentalne dla sportowców.

Nasz newsletter!