Jak założyć i prowadzić działalność w formie żłobka lub klubu dziecięcego

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które pragną rozpocząć działalność gospodarczą w postaci żłobka lub klubu dziecięcego. To szkolenie pozwoli na ogólne zapoznanie się z tematem prowadzenia placówki świadczącej usługi opiekuńcze dla dzieci do lat 3, a także wskaże istotne elementy, na które należy zwrócić szczególną uwagę planując start swojego żłobka czy klubu dziecięcego.

Jeśli rozpoczynasz działalność w tym obszarze, pobierz bezpłatnie nasze szkolenie i przygotuj się do prowadzenia swojego żłobka lub klubu dziecięcego.

Cele szkolenia

Nadrzędnym celem szkolenia jest przekazanie pierwszych, podstawowych i ogólnych wskazówek, dzięki którym prowadzenie placówki żłobkowej nie będzie miało tajemnic. Chcemy podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, jakie posiadamy w temacie prowadzenia placówek żłobkowych i przedszkolnych.

W szkoleniu zwracamy uwagę na ogólne informacje dotyczące kadry, finansowania placówki, działań marketingowych i promocyjnych, funkcjonowania placówki w ciągu roku, metod pracy oraz istotnych zagadnień formalnych.

Celem szkolenia jest ułatwienie startu dla Twojej placówki, a także nakreślenie problemów, z którymi możesz się spotkać.

Opis szkolenia

Szkolenie „Jak założyć i prowadzić działalność w formie żłobka lub klubu dziecięcego” to pierwszy krok, który możesz zrobić jeśli zastanawiasz się nad otwarciem swojej działalności w tym zakresie. To tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego, jak założyć placówkę – jakie wymagania musisz spełnić, jakie dokumenty przygotować, a także jak prowadzić placówkę – jak dbać o marketing, jak wybrać metodę pracy z dziećmi, jak zorganizować rok, jak zatrudnić pracowników.

Dowiesz się także jakie są możliwości finansowania placówki, jak i skąd pozyskiwać środki i jak robić to z głową.

Dowiesz się, jak dbać o marketing i jak komunikować się z rodzicami. Jak zarządzać komunikacją wewnętrzną, rozmawiać z pracownikami, a także jak zarządzać sytuacjami kryzysowymi.

Szkolenie „Jak założyć i prowadzić działalność w formie żłobka lub klubu dziecięcego” to wprowadzenie do bardzo rozległego szkolenia, w którym krok po kroku przedstawimy szczegóły i tajniki prowadzenia żłobka lub klubu dziecięcego.

Co zawiera szkolenie

Wskazówki dotyczące wyboru metody pracy żłobka

Podpowiedzi dotyczące kosztów prowadzenia działalności i sposobów jej finansowania

Wskazówki marketingowe i promocyjne

Spis dokumentów wewnętrznych dla placówki

Informacje na temat lokalu, niezbędnych pomieszczeń

Informacje dotyczące zatrudnienia specjalistów

Spis dokumentów wymaganych przy rejestracji żłobka

Dlaczego warto

Szkolenie pomoże Ci podjąć decyzję o założeniu własnej działaności w formie żłobka lub klubu dziecięcego

Dowiesz się, jakie są wymagania prawne i formalne obowiązujące przy rozpoczęciu działalności żłobka lub klubu dziecięcego

Dowiesz się, jak przygotować się merytorycznie i marketingowo

Dowiesz się od czego rozpocząć swoją przygodę z własnym żłobkiem lub klubem dziecięcym

Dowiesz się, jaki dokumenty musisz przygotować na start i jakie kontrole odbyć

Osoba prowadząca:
Mariola Kocjan
Masz dodatkowe pytania? Chcesz wiedzieć więcej o szkoleniu? Skontaktuj się z nami!
Cena
0,00

Powiązane produkty:

Nasz newsletter!