Pakiet na START - przedszkole

Dla kogo?

Zestaw dokumentów został przygotowany z myślą o osobach zarządzających placówkami przedszkolnymi oraz osobach, które rozpoczynają / chcą rozpocząć działalność w postaci prowadzenia przedszkola (placówki prowadzącej opiekę i edukację dzieci od 3 do 6 lat).

Dokumenty został przygotowane, by ułatwić zadanie związane z założeniem działalności. Dzięki Pakietowi na START będziesz mógł zająć się innymi sprawami formalnymi i organizacyjnymi, a obowiązkowe dokumenty mieć już gotowe.

Cele szkolenia

Stworzone przez nas dokumenty mają na celu ułatwienie startu każdej placówce przedszkolnej. To zestaw podstawowych dokumentów – wzór umowy, statut, karta zgłoszenia dziecka do placówki oraz karta monitoringu pobytu dziecka –  niezbędnych w codziennej pracy placówek przedszkolnych, a także umożliwiających jej funkcjonowanie. Nasze dokumenty z łatwością wdrożyć i dostosujesz do swoje działalności przedszkolnej, mając pewność, że są zgodne z obowiązującymi przepisami.

Opis szkolenia

Pakiet dokumentów niezbędnych na start każdej placówki przedszkolnej. Wzory zostały przygotowane przez współpracujących z nami prawników, dzięki czemu wiesz, że są zgodne z obowiązującymi przepisami i wytycznymi dla placówek przedszkolnych – placówek zapewniających opiekę i edukację dla dzieci od 3 do 6 lat.

Pamiętaj, że każde miasto i powiat ma swoje odrębne przepisy dotyczące funkcjonowania placówek przedszkolnych – sprawdź przepisy obowiązujące w Twoim mieści i wprowadź stosowne informacje w dokumenty.

Dodatkowo sprawdź wytyczne państwowe dla funkcjonowania placówek przedszkolnych.

Co zawiera szkolenie

Wzór umowy pomiędzy rodzicem / opiekunem a placówką przedszkolną

Karta zgłoszenia dziecka do placówki przedszkolnej

Statut przedszkola

Karta monitoringu pobytu dziecka w placówce przedszkolnej

Dlaczego warto

Otrzymujesz pakiet niezbędnych dokumentów na start dla swojej placówki

Oszczędzasz czas, który możesz poświęcić na inne zgadnienia związane z otwarciem placówki

Nie musisz tworzyć niezbędnych dokumentów samodzielnie lub korzystając z pomocy prawnej

Informacje zawarte w dokumentach są zgodne z obowiązującymi przepisami

Korzystasz ze wzorów przygotowanych przez współpracujących z nami prawników

Osoba prowadząca:
Mamy-Taty-Dzieci
Masz dodatkowe pytania? Chcesz wiedzieć więcej o szkoleniu? Skontaktuj się z nami!
Cena
29,00

Powiązane produkty:

Nasz newsletter!