Pakiet na START - żłobek

Dla kogo?

Zestaw dokumentów został przygotowany z myślą o osobach zarządzających placówkami żłobkowymi oraz osobach, które rozpoczynają / chcą rozpocząć działalność w postaci prowadzenia żłobka (placówki świadczącej usługi opiekuńcze dla dzieci od 20 tygodnia do 3 roku życia).

Dokumenty został przygotowane, by ułatwić zadanie związane z założeniem działalności. Dzięki Pakietowi na START będziesz mógł zająć się innymi sprawami formalnymi i organizacyjnymi, a obowiązkowe dokumenty mieć już gotowe.

Cele szkolenia

Stworzone przez nas dokumenty mają na celu ułatwienie startu każdej placówce żłobkowej. To zestaw podstawowych dokumentów – wzór umowy, statut, regulamin, karta zgłoszenia dziecka do placówki oraz karta monitoringu pobytu dziecka – niezbędnych w codziennej pracy placówek żłobkowych, a także umożliwiających jej funkcjonowanie. Nasze dokumenty z łatwością wdrożyć i dostosujesz do swoje działalności żłobkowej, mając pewność, że są zgodne z obowiązującymi przepisami.

Opis szkolenia

Pakiet dokumentów niezbędnych na start każdej placówki żłobkowej. Wzory zostały przygotowane przez współpracujących z nami prawników, dzięki czemu wiesz, że są zgodne z obowiązującymi przepisami i wytycznymi dla placówek żłobkowych – placówek świadczących usługi opiekuńcze dla dzieci od 20 tygodnia do 3 roku życia.

Pamiętaj, że każde miasto i powiat ma swoje odrębne przepisy dotyczące funkcjonowania placówek żłobkowych – sprawdź przepisy obowiązujące w Twoim mieści i wprowadź stosowne informacje w dokumenty.

Co zawiera szkolenie

Wzór umowy pomiędzy żłobkiem a rodzicem / opiekunem prawnym

Regulamin żłobka

Karta monitoringu pobytu dziecka w placówce żłobkowej

Statut żłobka

Karta zgłoszenia dziecka do placówki żłobkowej

Dlaczego warto

Otrzymujesz pakiet niezbędnych dokumentów na start dla swojej placówki

Informacje zawarte w dokumentach są zgodne z obowiązującymi przepisami

Oszczędzasz czas, który możesz poświęcić na inne zgadnienia związane z otwarciem placówki

Korzystasz ze wzorów przygotowanych przez współpracujących z nami prawników

Nie musisz tworzyć niezbędnych dokumentów samodzielnie lub korzystając z pomocy prawnej

Osoba prowadząca:
Mamy-Taty-Dzieci
Masz dodatkowe pytania? Chcesz wiedzieć więcej o szkoleniu? Skontaktuj się z nami!
Cena
29,00

Powiązane produkty:

Nasz newsletter!